» » Raštingumo sezonas / Bee Season (2005)

Raštingumo sezonas

Bee Season

297 0 18:27, 11-03-2018

ŽIŪRĖTI

Raštingumo sezonas / Bee Season (2005)
DVDRip 11-03-2018, 18:27
Žanras: Dramos, Filmai Metai 2005 Šalis: USA, Germany Režisierius: Scott McGehee, David Siegel Aktoriai: Richard Gere, Juliette Binoche, Flora Cross, Max Minghella, Kate Bosworth, Corey Fischer Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
1h 44min

Aprašymas

Pirmiausia apie aktorius: Ričardas Gere yra mįslė. Ar jis geras aktorius, ar tiesiog žino kelis gerus triukus ir jo veidas yra neišvengiamai įsimintinas? Mačiau jį gal dvidešimtyje filmų ir negaliu pasakyti, kad jis man patinka. Bet neturiu ko ir prikišti. Kažkokia kankynė... Tiesa, jis budistas ir Dalai Lamos draugas. Šviesios atminties Jurga pasakodavo, kaip visus nuoširdžius Tibeto budizmo adeptus erzindavo, kad šitas tipas dėka savo pinigų ir žvaigždės statuso nuolat gaudavo atsisėsti vos ne Jo Šventenybės dešinėje, o štai mantrų išvarginti tikėjimo broliai turėdavo kepti karštoje Dharamsalos saulėje. Kita vertus, Gere nuveikė be galo daug, kad Tibeto kova už laisvę būtų žinoma pasauliui. Žodžiu vėl – nėra ko prikišti. Juliete Binosh yra tokia prancūzė, kad net šiame filme po savo virtuvę kaukši ilgaauliais batais, o jos švarkeliai tarsi tiesiai nužengę iš Louis Vuitton reklaminio klipo (to ankstesnio, kuris nevulgarus) Ji labai graži ir jos akyse yra liūdesys – pragaištingas kokteilis, būtinas tikrai kino žvaigždei arba gal čia tiesiog tas Viduržiemio jūros pakrančių gališkas gymis, kuris taip žavi kino žiūrovus. Na gerai, ji puiki aktorė. Ir būtina paminėti Flora Cross, nes tai jos aktorinis debiutas. Vaikai kine visada yra režisieriaus talento patikrinimas. Vaikai nevaidina, o jei vaidina, tai vaizdas būna klaikus. Tokiu būdu režisierius turi žinoti ko jis siekia ir kaip panaudoti vaiką kadre taip, kad jis taptų organiška filmo dalimi. Atrodo, kad tas filmo režisieriams pavyko. Flora tęsia aktorinę karjerą ir jeigu jai seksis, ji gali tapti antrąja Christina Ricci. Filmą režisavo dviese: Scott McGehee ir David siegel. Nesuprantama, kaip galima režisuoti dviese? Režisūra, šis aukščiausias tironijos aktas, prašyte prašosi vienumo, atskirtumo, nes įdarbinamas kompoziciją kuriantis ego. Dar galiu suprasti kai tą daro du broliai – juos visada galima traktuoti kaip vieną žmogų, dvi vienos asmenybės puses, bet kad svetimi žmonės? Būtų įdomu paklausti Scotto ir Davido kaip jie viską darė dviese. Ar darė po vieną, o paskui sujungė? Ar viską padarė vienas, o paskui į titrus įrašė ir kitą? Keisčiausia, kad jie kartu režisuoja nuolat, juos net vadina “režisūros partneriais”. Kažkokia anomalija. Gi negali būti minėta teorija apie režisūros vienatvę klaidinga, ką? O šiaip šis filmas yra baltųjų amerikiečių filmas baltiesiems amerikiečiams, pasakojantis apie viduriniosios klasės problemas, tarp kurių visada svarbūs religiniai klausimai. Režisūra labai tradicinė, netikėtumų laukti neverta. Ir kada vaidina žvaigždės, nesitikėkite normalių meilės scenų, nes jos nenusirengs. Vienas vertingesnių filmo atradimų – šiuolaikinėje Amerikoje tikras religingumas yra misticizmas.
Komentarai - 0
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Komentarai

  1. Rasa Rasa23 Balandžio 23:48 Kada ikelsit palaužti sparnai 64 serija.... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
  2. arklys arklys23 Balandžio 13:51 Kodėl nuo 138 nerodo?... Rožių karas (1 Sezonas) / Gullerin Savasi / War of the Roses (Season 1) (2014)
  3. Saule1 Saule118 Balandžio 19:02 Kada naujos serijos palauzti sparnai... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
Visi komentarai
Populiariausi filmai
Visi filmai