» » Sudie, Leninai! / Good Bye Lenin! (2003)

Sudie, Leninai!

Good Bye Lenin!

560 0 14:28, 12-03-2018

ŽIŪRĖTI

Sudie, Leninai! / Good Bye Lenin! (2003)
BDRip 12-03-2018, 14:28
Žanras: Dramos, Romantiniai, Filmai Metai 2003 Šalis: Germany Režisierius: Wolfgang Becker Aktoriai: Daniel Brühl, Katrin Saß, Chulpan Khamatova Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
2val. 1min.

Aprašymas

Tą dieną, kai į kosmosą rusų laivu “Sojuz 31” pakilo pirmasis VDR kosmonautas, Kristiana Kerner sužinojo apie tai, kad jos vyras pabėgo į Vakarus. Kristiana nepuolė į depresiją. Ji puolė į partinę veiklą, o laisvu nuo jos laiku stengėsi, kad sūnaus Alekso ir duktės Arianos širdyse augtų ir klestėtų komunizmo idealai.Praėjo 11 metų, atėjo 1989 metų ruduo, Rytų Vokietija su visa savo ideologija sėkmingai byra, griūva Berlyno siena, Bet Kristiana Kerner to nemato. Prieš visus tuos istorinius įvykius moterį ištiko širdies priepuolis, paskui koma, todėl kapitalizmo triumfą ji paprasčiausiai pramiegojo.

Ir 1990-ųjų vasarą, kai ji atmerkė akis, aplink jau buvo kitoks pasaulis. Rytų Berlynas virto kitu miestu, dukra Ariana dirba naujame tviskančiame “greito maisto” restorane, o sūnus Aleksas nebetaiso senų rusiškų televizorių. Mylintis sūnus negali leisti, kad ką tik atsipeikėjusią motiną nuo visų permainų vėl ištiktų širdies smūgis. Jis tyli apie Berlyno sienos likimą ir ketina padaryti viską, kad motina tikėtų, jog VDR vis dar egzistuoja.

Bet kur gauti maisto produktų su senomis etiketėmis, kuo pakeisti dingusią televizijos programą “Aktuali kamera?” Ir kas gali atsitikti, jei motina pro langą pamatys “Coca-Cola” reklamą? Klausimų ir problemų milijonai. Bet visus juos pasiseka išspręsti, nes vaikinui padeda sužadėtinė Lara, kuri dar nepamiršo savo tarybinės praeities ir draugas, kuris yra filmavimo ir montavimo fanatikas. Bet vieną dieną motina išeina į gatvę... Ir tada Aleksas sukuria jai labai originalią istorinių įvykių versiją.
Komentarai - 0
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Komentarai

  1. Rasa Rasa23 Balandžio 23:48 Kada ikelsit palaužti sparnai 64 serija.... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
  2. arklys arklys23 Balandžio 13:51 Kodėl nuo 138 nerodo?... Rožių karas (1 Sezonas) / Gullerin Savasi / War of the Roses (Season 1) (2014)
  3. Saule1 Saule118 Balandžio 19:02 Kada naujos serijos palauzti sparnai... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
Visi komentarai
Populiariausi filmai
Visi filmai