» » Krymas: Įvykių kronika / Крым, как это было / Crimea as It Was (2016)

Krymas: Įvykių kronika

Крым, как это было / Crimea as It Was

397 0 16:09, 26-03-2018
  1. Pažymėti
  2. Užgesinti šviesą
Krymas: Įvykių kronika / Крым, как это было / Crimea as It Was (2016)
HDTV 26-03-2018, 16:09
Žanras: Dokumentika, Filmai Metai 2016 Šalis: Ukraine Režisierius: Kostiantyn Kliatskin Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
2h 6min

Aprašymas

Kaip atsitiko, kad Ukraina, turėdama ir armiją, ir karinio jūrų laivyno padalinius Kryme, jį prarado? Į šį klausimą bando atsakyti jaunas ukrainiečių režisierius Konstantinas Kliatskinas, kartu su kolegomis sukūręs filmą „Krymas. Įvykių kronikos“. Jame naudojama unikali Ukrainos karių Kryme mėgėjiškai filmuota medžiaga, taip pat kadrai, kuriuos nufilmavo susivienijimo „Babilonas 13“ operatoriai ir kurią pavyko išsaugoti, nepaisant jų suėmimo.

Operatorius Kryme buvo suėmę rusai

„Babilono 13“ operatoriams pavyko 2015 m., prasidėjus Krymo aneksijai, užfiksuoti tai, kas darėsi per Rusijos suorganizuotą referendumą, kurio metu neva tai pusiasalio gyventojai išreiškė valią, kad įsigaliotų Rusijos valdžia.

Už tai du susivienijimo operatoriai buvo priversti kelias savaites praleisti belangėje, kur juos rusai tardė. Tačiau vaikinus pavyko išvaduoti, o jų nufilmuota medžiaga stebuklingu būdu išliko.

Jos pagrindu K. Kliatskinas ir pradėjo kurti filmą apie Krymo aneksiją. Be to, unikalios informacijos ir paliudijimų jis gavo iš vienos savanorės, kuri aneksijos metu padėjo Kryme buvusiems Ukrainos kariškiams.

„Taip mes pradėjome kurti filmą apie tuos, kurie neišdavė tėvynės, liko ištikimi savo priesaikai ir tęsė kovą prieš okupantus, o po aneksijos sugebėjo sugrįžti tarnauti Ukrainai“, – apie savo filmo idėją kalbėjo K. Kliastskinas.
Komentarai - 0
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Komentarai

  1. Rasa Rasa23 Balandžio 23:48 Kada ikelsit palaužti sparnai 64 serija.... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
  2. arklys arklys23 Balandžio 13:51 Kodėl nuo 138 nerodo?... Rožių karas (1 Sezonas) / Gullerin Savasi / War of the Roses (Season 1) (2014)
  3. Saule1 Saule118 Balandžio 19:02 Kada naujos serijos palauzti sparnai... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
Visi komentarai
Populiariausi filmai
Visi filmai