» » Genijaus protas (2 Sezonas) / Genius (Season 2) (2018)

Genijaus protas (2 Sezonas)

Genius (Season 2)

762 0 09:14, 10-02-2019
  1. Pažymėti
  2. Užgesinti šviesą
Genijaus protas (2 Sezonas) / Genius (Season 2) (2018)
WEBRip 10-02-2019, 09:14
Pridėta: Pilnas sezonas Žanras: Serialai, Dramos, Istoriniai, Biografiniai Metai 2018 Šalis: USA Režisierius: Kenneth Biller, Noah Pink Aktoriai: T.R. Knight, Samantha Colley, Johnny Flynn, Michael McElhatton, Ralph Brown, Seth Gabel Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
43min

Aprašymas

Pablas Pikasas – vienas žymiausių praeito amžiaus kūrėjų, kubizmo pradininkas, nebijojęs eksperimentuoti nė viena kryptimi, savo genialumu pažymėjęs tiek skulptūrą, tiek tapybą. XX amžius – nusistovėjusių meno stereotipų griovimo laikas ir garsusis ispanas Pikasas buvo genialiausias iš tų, kurie tuos standartus griovė ir kurdami savąją koordinačių sistemą pritaikė sau. Savo stilių jis apsupo paslaptimis ir mįslėmis. „Kiti mato tai, kas buvo, ir klausia: kodėl? Aš matau tai, kas galėtų būti, ir klausiu: kodėl ne?“ – kartą pasakė Pablas. Jis sukūrė per 20 000 paveikslų, piešinių, skulptūrų, keramikos darbų, teatro kostiumų. Keletas Pikaso paveikslų vertinami kaip brangiausi pasaulyje. Nors gimė ir augo Ispanijoje, menininkas beveik visą brandų gyvenimą praleido ir dirbo Paryžiuje bei Prancūzijos pietuose. Tarp jo draugų buvo garsiausi to laiko žmonės, nors su daugelių iš jų jį siejo prieštaringi santykiai.

Pablas Pikasas buvo nepaprastas žmogus, o jo gyvenimas nelengvas, privertęs jį klajoti po įvairias šalis. Šis žmogus buvo labai prieštaringas, vieni juo žavėjosi, kiti nekentė ir koneveikė. Nuo vaikystės mokėsi piešti, tačiau akademinis stilius jo nežavėjo. Talentingas vaikinas norėjo išreikšti savo emocijas, bet ne paprastomis priemonėmis vaizduoti realybę, o ją pakeisti. Įkvėpimo sėmėsi iš savo mamos, kuri vaikystėje jam sekdavo pačios sukurtas pasakas. Ji kurdavo istorijas remdamasi savo išgyventos dienos įspūdžiais ir sūnus šį metodą perėmė.

Tapybos genijus užaugo apsuptas moterų: stiprios valios motinos, senelės, keturių tetų, kelių pusseserių ir dviejų seserų. Nė vienas menininkas neturėjo tiek meilės romanų ir mylimųjų, kiek Pablas Pikasas. Moterys jam buvo reikalingos kaip oras. Jos saugojo ir kurstė talento kūrybinę ugnį. Menininką kerėjo grožis ir jaunystė – Pikasas visada rinkdavosi gražias ir būtinai jaunas moteris. Vis didėjančio metų skirtumo jis nepaisė – jo mylimosioms būdavo septyniolika, devyniolika, dvidešimt treji. Ir kiekviena jų atgimdavo genijaus paveiksluose. „Menas neturi atspindėti vyraujančių grožio kanonų, jis turi išjudinti tokią vietą mūsų galvoje, kurioje neegzistuoja jokios taisyklės. Juk kai mes mylime moterį, nepradedam matuoti jos galūnių ir jų lyginti tarpusavyje,”– kalbėjo Pikasas.

Šis serialas – tai pasakojimas apie genialų provokatorių ir apie tai, kaip tokių žmonių dėka menas transformavosi ir keitėsi tapdamas vis neįprastesnis ir egzotiškesnis.
Komentarai - 0
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Komentarai

  1. Rasa Rasa23 Balandžio 23:48 Kada ikelsit palaužti sparnai 64 serija.... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
  2. arklys arklys23 Balandžio 13:51 Kodėl nuo 138 nerodo?... Rožių karas (1 Sezonas) / Gullerin Savasi / War of the Roses (Season 1) (2014)
  3. Saule1 Saule118 Balandžio 19:02 Kada naujos serijos palauzti sparnai... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
Visi komentarai
Populiariausi filmai
Visi filmai