» » Patriotas / The Patriot (2000)

Patriotas

The Patriot

1 044 0 09:17, 31-03-2019
  1. Pažymėti
  2. Užgesinti šviesą
Online
Patriotas / The Patriot (2000)
BDRip 31-03-2019, 09:17
Žanras: Dramos, Veiksmo, Kariniai, Istoriniai, Filmai Metai 2000 Šalis: USA, Germany Režisierius: Roland Emmerich Aktoriai: Mel Gibson, Heath Ledger, Joely Richardson, Jason Isaacs, Chris Cooper, Tchéky Karyo, Rene Auberjonois, Lisa Brenner, Tom Wilkinson, Donal Logue Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
2 val 45 min

Aprašymas

1775 m. Prasideda revoliucinis karas. Amerikiečiai stoja į kruviną kovą su britų pulkais, taip vadinamais "Žaliaisiais drakonais". Karo didvyris Benjaminas Martinas, kuris dėl savo greitumo ir nenugalimumo gavo pravardę "Vaiduoklis", nusprendžia atsisakyti eilinio mūšio "malonumų". Jis pasirenka ramų gyvenimą neseniai įkurtoje asmeninėje plantacijoje. Čia yra jo paties rankomis pastatytame namas ir mylimos žmonos, mirusios gimdymo metu, kapas. Benjaminas nenori prarasti septynerių savo vaikų ir stengiasi, kad jie neprarastų tėvo. Netrukus karas pasiekia Pietų Karolinos žemes. Begalinės kalbos, raginimo laiškeliai ir fantastiškai įdomūs pasakojimai apie karą taip paveikia vyriausiąjį Benjamino sūnų Gabrielį, kad šis nusprendžia užsirašyti į armijos gretas. Drąsus ir patriotinių jausmų kupinas jaunuolis nekreipia dėmesio į tėvo prieštaravimus. Juk Benjaminas puikiai žino, koks yra tikrasis karas. Žiaurūs ir baisūs sapnai bei praeities prisiminimai neduoda ramybės iki šiol. Jam velniškai graužia sąžinę už tai, ką padarė praeityje. Todėl legendinis karys labiausiai nenori, kad jo sūnus taptų tokiu pačiu kruvinu žudiku. Tačiau Gabrieliui atrodo, kad karas yra teisingas dalykas, skirtas narsiems, galvojantiems apie šalies ateitį ir nuotykių beieškantiems žmonėms.

Po dviejų metų Gabrielis grįžta iš mūšio sunkiai sužeistas. Benjaminas puola jį globoti, nepamiršdamas priglausti išsigelbėjusius kolonistų ir britų karius. Nepaisant to, atvykęs "Žaliųjų drakonų" vadeiva generolas Williamas Tavingtonas apkaltina "Vaiduoklį" priešų slėpimu ir įsako sudeginti jo namą. Lyg to būtų per mažai, demoniškas karininkas nusprendžia, kad jo sūnus Gabrielis yra išdavikas ir šnipas, perdavinėjęs kolonistams slaptas žinutes apie britų kariuomenės taktiką. Visai neseniai karu besižavėjusio jaunuolio laukia itin žiauri nuobauda - mirties bausmė pakariant visų gyventojų akivaizdoje. Dabar Gabrielį gali išgelbėti vienintelis žmogus. Tai jo tėvas Benjaminas Martinas. Jis nenorėjo kariauti ir stengėsi gyventi taikoje, tačiau aplinkybės privertė vėl iškelti kruviną karo kirvį. Neturėdamas pagalbininkų, "Vaiduoklis" įtraukia į kruviną kovą ir kitus savo mažamečius vaikus (vieną iš jų nužudo generolas Tavingtonas). Prieš keletą dienų jie žaidė karą tarp indėnų ir kolonistų, tačiau dabar jie atsidūrė tokiame žaidimų lauke, kur už kiekvieną neteisingą žingsnį ar judesį baudžiama mirtimi. Žmogus, kurį jie vadino tėvu, išmokė kaip reikia šaudyti ir sprogdinti, vyriausiajam sūneliui paliepė pakeisti šovinius jaunesnių brolių ginkluose, paprašė mesti šautuvus ir bėgti į tetos Charlotte namus, jei pamatys jo paties mirtį. Mūšis prasideda. Padedamas geriausio savo draugo pulkininko (Chris Cooper) ir savo šeimą praradusio prancūzų kario Jeano Villneuve`o, Benjaminas Martinas pradeda kurti savo tautiečių karių armiją. Jam tai mūšis ne tik už jaunos valstybės nepriklausomybę, bet ir už savo šeimą. "Vaiduokliui" labiausiai rūpi atkeršyti už skurdą, sudegintus namus ir sūnaus mirtį negailestingam "Žaliųjų drakonų" generolui.
Komentarai - 0
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Komentarai

  1. Rasa Rasa23 Balandžio 23:48 Kada ikelsit palaužti sparnai 64 serija.... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
  2. arklys arklys23 Balandžio 13:51 Kodėl nuo 138 nerodo?... Rožių karas (1 Sezonas) / Gullerin Savasi / War of the Roses (Season 1) (2014)
  3. Saule1 Saule118 Balandžio 19:02 Kada naujos serijos palauzti sparnai... Palaužti sparnai (1 Sezonas) / Kanatsiz Kuslar (Season 1) (2017)
Visi komentarai
Populiariausi filmai
Visi filmai